• Wycena.

Poznaj prawdziwą wartość swojej inwestycji Czy wiesz, ile tak naprawdę warte są akcje firm? Czy znasz realną wartość mieszkania albo domu, które właśnie kupiłeś? Czy ta wiedza jest Ci potrzebna? Znajomość wartości akcji, obligacji czy nieruchomości pomaga podejmować bardziej świadome decyzje inwestycyjne. Wycena to proces prosty, który może opanować każdy, kto zechce poświęcić trochę czasu na gromadzenie i analizę informacji. Ta książka zawiera wartościowe wskazówki oraz techniki, które docenią zarówno inwestorzy instytucjonalni, jak i ambitni gracze indywidualni.

Podtytuł Minipodręcznik dla inwestorów giełdowych
Tytuł oryginalny The Little Book of Valuation: How to Value a Company, Pick a Stock and Profit
Autor Aswath Damodaran
Tłumaczenie Bartosz Sałbut
Rok wydania 2012
Oprawa Miękka
Format 140x208
Stron 208
57.00 41.04
Do końca promocji pozostało:
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
37.05
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
ISBN 978-83-2890-213-8
Poznaj prawdziwą wartość swojej inwestycji
Czy wiesz, ile tak naprawdę warte są akcje firm? Czy znasz realną wartość mieszkania albo domu, które właśnie kupiłeś? Czy ta wiedza jest Ci potrzebna?
Znajomość wartości akcji, obligacji czy nieruchomości pomaga podejmować bardziej świadome decyzje inwestycyjne. Wycena to proces prosty, który może opanować każdy, kto zechce poświęcić trochę czasu na gromadzenie i analizę informacji. Ta książka zawiera wartościowe wskazówki oraz techniki, które docenią zarówno inwestorzy instytucjonalni, jak i ambitni gracze indywidualni.
• Wyznaczanie wartości wewnętrznej oraz względnej.
• Wycena młodych firm i dojrzałych spółek.
• Wycena spółek rozwijających się i upadających.
• Wycena firm świadczących usługi finansowe.
• Wycena spółek cyklicznych i surowcowych.
• Wycena spółek z aktywami niematerialnymi.
Pod koniec lektury tej książki będziesz potrafił oszacować wartość każdej firmy czy spółki, których zakup rozważasz!

Aswath Damodaran jest według Business Week jednym z 12 najlepszych profesorów szkół biznesu w USA. Wykłada na Uniwersytecie Nowojorskim. Jego artykuły ukazują się m.in. w Journal of Finance, Journal of Financial Economics i Review of Financial Studies.

Napisał dwie książki o wycenie papierów wartościowych (Damodaran on Valuation oraz Investment Valuation) i dwie o finansach korporacji (Corporate Finance: Theory and Practice oraz Applied Corporate Finance: A User's Manual).

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.

Polub nas na Facebooku