• O nas

Nasze wydawnictwo powstało w maju 1998 roku. Powołały je osoby, które na początku lat 90. stworzyły i wydawały Miesięcznik BANK w latach 1992-1996.

 

Początkowa wydawnictwo posługiwało się nazwą - Centrum Doradztwa i Wydawnictw "Multi-Press" Sp. z o.o. Ta długa nazwa w rozmowach była skracana do Ce De Wu, i stała się faktyczną nazwą firmy w 2001 roku.

 

W początkowych latach swojego istnienia Wydawnictwo CeDeWu koncentrowało się głównie na publikacjach z zakresu bankowości. W miarę rozwoju firmy poszerzaliśmy swoją ofertę wydawniczą.

 

Dziś CeDeWu jest cenionym, jednym z większych i dynamicznie rozwijającym się polskim wydawnictwem ekonomicznym. W 2017 roku nakładem wydawnictwa CeDeWu ukazało się ponad 200 nowości i wznowień. W sumie wydaliśmy już ponad 1000 własnych tytułów i ponad 300 tytułów na zamówienie. 
Z tytułami, które wydaliśmy i z zapowiedziami wydawniczymi mogą Państwo się zapoznać w Katalogach Wydawniczych.

Prawie wszystkie książki wydane przez nasze wydawnictwo, to książki recenzowane przez osoby posiadające tytuł dra hab. lub profesora.

 

Od początku działalności CeDeWu Wydawnictwo prowadzi pan Andrzej Bury. 
Zespół CeDeWu liczy obecnie 8 osób, które kierują wydawnictwem i zajmują się organizacją procesu wydawniczego i dystrybucyjnego. 
W związku z dynamicznym rozwojem, mamy nadzieję, że niebawem znajdą się osoby, które będą chciały nam pomóc i poszerzyć nasz zespół.

 

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować za okazane zaufanie naszym Autorom, Dystrybutorom, Współpracownikom i Czytelnikom. 
Tych, którzy nie mieli okazji współpracować z nami, zapraszamy do współpracy.

 

Informacje dla autorów

Informacje dla hurtowni i księgarni