• O nas

Nasze wydawnictwo powstało w maju 1998 roku. Powołały je osoby, które na początku lat 90. stworzyły i wydawały Miesięcznik BANK w latach 1992-1996.

 

Początkowa wydawnictwo posługiwało się nazwą - Centrum Doradztwa i Wydawnictw "Multi-Press" Sp. z o.o. Ta długa nazwa w rozmowach była skracana do Ce De Wu, i stała się faktyczną nazwą firmy w 2001 roku.

 

W początkowych latach swojego istnienia Wydawnictwo CeDeWu koncentrowało się głównie na publikacjach z zakresu bankowości. W miarę rozwoju firmy poszerzaliśmy swoją ofertę wydawniczą.

 

Dziś CeDeWu jest cenionym, jednym z większych i dynamicznie rozwijającym się polskim wydawnictwem interdyscyplinarnym. W sumie wydaliśmy już ponad 1500 tytułów. Ponad 95% książek wydanych przez nasze wydawnictwo stanowiły monografie naukowe recenzowane przez osoby posiadające tytuł dra hab. lub profesora.
Wydawnictwo CeDeWu znajduje się w wykazie wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

 

Od początku działalności Wydawnictwo CeDeWu prowadzi Andrzej Bury. 
Zespół CeDeWu liczy obecnie 8 osób, które kierują wydawnictwem i zajmują się organizacją procesu wydawniczego i dystrybucyjnego. 
W związku z dynamicznym rozwojem, mamy nadzieję, że niebawem znajdą się osoby, które będą chciały nam pomóc i poszerzyć nasz zespół.

 

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować za okazane zaufanie naszym Autorom, Dystrybutorom, Współpracownikom i Czytelnikom. 
Tych, którzy nie mieli okazji współpracować z nami, zapraszamy do współpracy.

 

Informacje dla autorów

Informacje dla hurtowni i księgarni