• Jak zamawiać

W celu dokonania zakupów w naszym sklepie internetowym, prosimy o uprzednie zalogowanie się na naszej stronie i skorzystanie z formularza zamówienia.

Osoby, które po raz pierwszy dokonują zakupów na www.cedewu.pl, powinny poprzez zakładkę "logowanie" skorzystać z opcji rejestracji nowego użytkownika.

Realizujemy również zamówienia złożone drogą elektroniczną bezpośrednio na adres mailowy sklepu zamawiam@cedewu.pl lub telefonicznie na numer 22 396 15 00 lub 53 396 15 00.

Po otrzymaniu zamówienia nasi pracownicy przystępują do jego realizacji. Zostaniecie Państwo poinformowani drogą elektroniczną lub telefonicznie o zmianach w statusie realizacji zamówienia.  


Informujemy również, że nasi pracownicy przyjmują i realizują Państwa zamówienia od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 z wyjątkiem dni świątecznych. Wszelkie pytania dotyczące zamówień prosimy kierować na adres zamawiam@cedewu.pl lub telefonicznie 22 396 15 00.

Złożenie zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych niezbędnych do realizacji zamówienia na podstawie ustawy z 29 sierpnia 1997 roku (Dz.U. nr 133, poz. 883 z póź. zm.). Zgoda obejmuje również umieszczenie Państwa danych osobowych w bazie danych CeDeWu Sp. z o.o. Mają Państwo prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich poprawiania lub wykreślenia z bazy CeDeWu Sp. z o.o. Szczegóły w regulaminie sklepu.