• Trening intelektu. Wyćwicz pamięć, koncentrację i kreatywność w 31 dni. Wydanie III rozszerzone

Codzienna dawka ćwiczeń stymulujących intelekt Intelekt to coś więcej niż inteligencja. To całokształt wiedzy i zdolności umysłowych człowieka. Potężne narzędzie kształtujące nasze życie we wszystkich jego aspektach. Jednak i my sami każdego dnia wpływamy na działanie własnego intelektu. Między stylem życia i jego jakością a pracą mózgu zachodzi swoiste sprzężenie zwrotne. Możemy więc śmiało pokusić się o twierdzenie, że za pomocą odpowiedniego zestawu ćwiczeń możemy stymulować i pobudzać intelekt tak, by lepiej wykorzystywać jego możliwości. A te, jako się rzekło, są potężne. Co znajdziesz w książce "Trening intelektu. Wyćwicz pamięć, koncentrację i kreatywność w 31 dni. Wydanie III rozszerzone"? Paulina Mechło i Jolanta Grzelka od wielu lat zajmują się możliwościami ludzkiego mózgu w ujęciu psychologicznym i neurokognitywistycznym. W książce "Trening intelektu. Wyćwicz pamięć, koncentrację i kreatywność w 31 dni" proponują zestaw ćwiczeń, które już po miesiącu systematycznego wykonywania w zauważalny sposób wzmacniają potencjał intelektu. Autorki wyodrębniły jego pięć kluczowych sfer i dla każdej z nich opracowały specjalny trening. Dzięki niemu nauczymy się, jak wzmocnić i sprawniej wykorzystywać: Pamięć, czyli spiżarnię informacji Uwagę, czyli reflektor oświetlający rzeczywistość Kreatywność, czyli zdolność do tworzenia nowej jakości Język, czyli zwierciadło intelektu Wiedzę, czyli cały zasób posiadanych informacji A wszystko to w ciągu zaledwie 31 dni! Oczywiście, jak przy każdym treningu, gwarancją sukcesu jest systematyczność, jednak ćwiczenia są tak ciekawe i atrakcyjne, że ich wykonywanie bez problemu wchodzi w nawyk. A zatem - zaczynajmy! W księgarni psychologicznej Sensus znajdziesz wiele książek, które mogą Ci utrzymać Twój mózg w formie. Sprawdź m.in. inne książki autorstwa Pauliny Mechło jak "Superpamięć w 31 dni. Triki, ćwiczenia, neurorozrywki. Wydanie II".

Podtytuł Trening intelektu. Wyćwicz pamięć, koncentrację i kreatywność w 31 dni. Wydanie III rozszerzone
Autor Paulina Mechło, Jolanta Grzelka
Rok wydania 2020
Oprawa Miękka
Format 168x237
Stron 376
Wydawnictwo Sensus
49.00 33.32
Do końca promocji pozostało:
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
33.81
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
ISBN 978-83-283-6449-3
Codzienna dawka ćwiczeń stymulujących intelekt
Intelekt to coś więcej niż inteligencja. To całokształt wiedzy i zdolności umysłowych człowieka. Potężne narzędzie kształtujące nasze życie we wszystkich jego aspektach. Jednak i my sami każdego dnia wpływamy na działanie własnego intelektu. Między stylem życia i jego jakością a pracą mózgu zachodzi swoiste sprzężenie zwrotne. Możemy więc śmiało pokusić się o twierdzenie, że za pomocą odpowiedniego zestawu ćwiczeń możemy stymulować i pobudzać intelekt tak, by lepiej wykorzystywać jego możliwości. A te, jako się rzekło, są potężne.

Co znajdziesz w książce "Trening intelektu. Wyćwicz pamięć, koncentrację i kreatywność w 31 dni. Wydanie III rozszerzone"?
Paulina Mechło i Jolanta Grzelka od wielu lat zajmują się możliwościami ludzkiego mózgu w ujęciu psychologicznym i neurokognitywistycznym. W książce "Trening intelektu. Wyćwicz pamięć, koncentrację i kreatywność w 31 dni" proponują zestaw ćwiczeń, które już po miesiącu systematycznego wykonywania w zauważalny sposób wzmacniają potencjał intelektu. Autorki wyodrębniły jego pięć kluczowych sfer i dla każdej z nich opracowały specjalny trening. Dzięki niemu nauczymy się, jak wzmocnić i sprawniej wykorzystywać:

Pamięć, czyli spiżarnię informacji
Uwagę, czyli reflektor oświetlający rzeczywistość
Kreatywność, czyli zdolność do tworzenia nowej jakości
Język, czyli zwierciadło intelektu
Wiedzę, czyli cały zasób posiadanych informacji
A wszystko to w ciągu zaledwie 31 dni! Oczywiście, jak przy każdym treningu, gwarancją sukcesu jest systematyczność, jednak ćwiczenia są tak ciekawe i atrakcyjne, że ich wykonywanie bez problemu wchodzi w nawyk. A zatem - zaczynajmy!

W księgarni psychologicznej Sensus znajdziesz wiele książek, które mogą Ci utrzymać Twój mózg w formie. Sprawdź m.in. inne książki autorstwa Pauliny Mechło jak "Superpamięć w 31 dni. Triki, ćwiczenia, neurorozrywki. Wydanie II".
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.

Polub nas na Facebooku