• Marketing i analityka biznesowa dla początkujących. Poznaj najważniejsze narzędzia i wykorzystaj ich możliwości

Siłę psychiki można wyćwiczyć Wyjaśnienie, czym jest silna psychika, kryje się w odpowiedzi na pytanie: ile jesteś w stanie znieść i się nie załamać? Ile wytrzymasz i czy poradzisz sobie z problemem: z negatywnymi emocjami, wątpliwościami, oporami, wahaniami, lękami, kolejnymi rozczarowaniami. Z tym wszystkim, co podkopuje fundamenty psychicznego dobrostanu. Jeśli to potrafisz, jesteś silny psychicznie. Jeśli nie masz pewności, że to potrafisz ― nie martw się. Siłę psychiki, podobnie jak siłę mięśni, można wyćwiczyć. Autor tej książki zebrał dla Ciebie zestaw technik, które pozwalają wzmocnić psychikę i przygotować ją na wyzwania, przed jakimi każdy z nas prędzej czy później staje. Poznaj zatem: akceptującą świadomość doznań samowspółczucie (self-compassion) restrukturyzację poznawczą skuteczne techniki oddechowe i wiele więcej by nauczyć się samodzielnie stawiać czoła problemom codzienności.

Podtytuł Marketing i analityka biznesowa dla początkujących. Poznaj najważniejsze narzędzia i wykorzystaj ich możliwości
Autor Zbigniew Ryżak
Rok wydania 2023
Oprawa Miękka
Format 140x208
Stron 200
Wydawnictwo OnePress
57.00 39.90
Do końca promocji pozostało:
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
38.76
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
ISBN 978-83-283-9890-0
Siłę psychiki można wyćwiczyć

Wyjaśnienie, czym jest silna psychika, kryje się w odpowiedzi na pytanie: ile jesteś w stanie znieść i się nie załamać? Ile wytrzymasz i czy poradzisz sobie z problemem: z negatywnymi emocjami, wątpliwościami, oporami, wahaniami, lękami, kolejnymi rozczarowaniami. Z tym wszystkim, co podkopuje fundamenty psychicznego dobrostanu. Jeśli to potrafisz, jesteś silny psychicznie. Jeśli nie masz pewności, że to potrafisz ― nie martw się. Siłę psychiki, podobnie jak siłę mięśni, można wyćwiczyć.

Autor tej książki zebrał dla Ciebie zestaw technik, które pozwalają wzmocnić psychikę i przygotować ją na wyzwania, przed jakimi każdy z nas prędzej czy później staje. Poznaj zatem:

akceptującą świadomość doznań
samowspółczucie (self-compassion)
restrukturyzację poznawczą
skuteczne techniki oddechowe
i wiele więcej
by nauczyć się samodzielnie stawiać czoła problemom codzienności.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.

Polub nas na Facebooku