• HTML i CSS. Przewodnik dla początkujących. Solidne podstawy kodowania i projektowania responsywnych stron internetowych

HTML i CSS służą do tworzenia stron internetowych, interfejsów telewizorów, gier konsolowych, a także urządzeń AGD. Opanowanie umiejętności pisania kodu HTML i CSS, oprócz tego, że pozwala tworzyć aplikacje internetowe, stanowi świetne wprowadzenie do nauki programowania. Znajomość tych języków przyda się zresztą każdemu, kto w pracy korzysta z Internetu i różnych technologii. By rozpocząć przygodę z HTML i CSS, wystarczy prosty edytor tekstowy, przeglądarka internetowa ― i ten podręcznik. Ta książka to doskonały wybór na początek dla osób, które chcą się nauczyć pisać kod. W łatwy i przyjemny sposób nauczy Cię podstaw HTML i CSS. Nie znajdziesz w niej nużącej i trudnej teorii ― poszczególne zagadnienia zostały przystępnie i angażująco wyjaśnione, między innymi dzięki ilustracjom i przykładom, co ułatwia zrozumienie praktycznego znaczenia pojęć. Dowiesz się, w jaki sposób rozpocząć projekt i na co zwrócić uwagę podczas pracy. Niektóre ćwiczenia zawarte w tym podręczniku składają się na rzeczywisty, wieloetapowy proces tworzenia witryny internetowej. Szybko się przekonasz, że zbudowanie w pełni funkcjonalnej strony internetowej wcale nie jest trudne i może dać mnóstwo radości i satysfakcji!

Podtytuł HTML i CSS. Przewodnik dla początkujących. Solidne podstawy kodowania i projektowania responsywnych stron internetowych
Tytuł oryginalny HTML and CSS QuickStart Guide: The Simplified Beginners Guide to Developing a Strong Coding Foundation, Building Responsive Websites, and Mastering ... of Modern Web Design (QuickStart Guides)
Autor David DuRocher
Tłumaczenie Łukasz Piwko
Rok wydania 2023
Oprawa Miękka
Format 200x225
Stron 336
Wydawnictwo Helion
69.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
ISBN 978-83-832-2655-2
HTML i CSS służą do tworzenia stron internetowych, interfejsów telewizorów, gier konsolowych, a także urządzeń AGD. Opanowanie umiejętności pisania kodu HTML i CSS, oprócz tego, że pozwala tworzyć aplikacje internetowe, stanowi świetne wprowadzenie do nauki programowania. Znajomość tych języków przyda się zresztą każdemu, kto w pracy korzysta z Internetu i różnych technologii. By rozpocząć przygodę z HTML i CSS, wystarczy prosty edytor tekstowy, przeglądarka internetowa ― i ten podręcznik.
Ta książka to doskonały wybór na początek dla osób, które chcą się nauczyć pisać kod. W łatwy i przyjemny sposób nauczy Cię podstaw HTML i CSS. Nie znajdziesz w niej nużącej i trudnej teorii ― poszczególne zagadnienia zostały przystępnie i angażująco wyjaśnione, między innymi dzięki ilustracjom i przykładom, co ułatwia zrozumienie praktycznego znaczenia pojęć. Dowiesz się, w jaki sposób rozpocząć projekt i na co zwrócić uwagę podczas pracy. Niektóre ćwiczenia zawarte w tym podręczniku składają się na rzeczywisty, wieloetapowy proces tworzenia witryny internetowej. Szybko się przekonasz, że zbudowanie w pełni funkcjonalnej strony internetowej wcale nie jest trudne i może dać mnóstwo radości i satysfakcji!
Dzięki książce:
• poznasz podstawy projektowania stron internetowych
• dowiesz się, jak współdziałają HTML5 i CSS3
• zrozumiesz strukturę witryny i zasady projektowania responsywnego
• nauczysz się dodawać do projektów formularze, multimedia i animacje
• wzbogacisz swój warsztat o formatowanie, gradienty, testowanie, debugowanie i wiele innych technik
HTML i CSS. Odkryj przepis na piękne strony internetowe!

David DuRocher od wielu lat uczy projektowania stron internetowych. Jest znany ze stosowania metod zorientowanych na wyniki i angażującego stylu nauczania, co pozwala mu na osiąganie znakomitych efektów. Mieszka z żoną w Stanach Zjednoczonych, w północnowschodnim Connecticut.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.

Polub nas na Facebooku