• PSYCHOkompetencje. 10 psychologicznych supermocy, które warto rozwijać

PSYCHOkompetencje. 10 najważniejszych kompetencji miękkich aby odnieść sukces -> PRZECZYTAJ NIE PRZESTAWAJ BYĆ SOBĄ -> PRZECZYTAJ Polaków nikt nie uczy psychokompetencji - wywiad z Kamilem Zielińskim -> PRZECZYTAJ Narzędziownik współczesnego człowieka Psychokompetencje? Bez nich trudno z powodzeniem radzić sobie we współczesnym świecie. Niestety, z jakiegoś powodu nie uczą ich w przedszkolu. Ani w szkole. Ba, takiego przedmiotu nie ma nawet na studiach. Oczywiście poza kierunkami związanymi z psychologią... Nie uczą? Trudno. W takim razie niezbędne kompetencje psychologiczne trzeba zdobyć samodzielnie. Szczęśliwie podręcznik do nauki jest już dostępny. Jak dobrze, że trzymasz go w ręku! Psychokompetencje to inaczej kompetencje miękkie. Należą do nich między innymi umiejętności: budowania relacji, komunikacyjne, negocjacyjne, myślenia kreatywnego i krytycznego, a także adaptacji do zmieniających się warunków czy rozwiązywania konfliktów. Bez ich opanowania trudno osiągnąć sukces w życiu zawodowym, a i życie prywatne osoby, która jest od nich "wolna", prawdopodobnie nie będzie wyglądało różowo. Dlatego też na kolejnych stronach tej książki jej autor dzieli się wiedzą dotyczącą dziesięciu najważniejszych psychokompetencji i oferuje skuteczne narzędzia ich opanowania ― zarówno na poziomie umiejętności, jak i odpowiednich postaw.

Podtytuł PSYCHOkompetencje. 10 psychologicznych supermocy, które warto rozwijać
Autor Kamil Zieliński
Rok wydania 2022
Oprawa Miękka
Format 140x208
Stron 232
Wydawnictwo OnePress, Sensus
49.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
ISBN 978-83-283-9310-3
PSYCHOkompetencje. 10 najważniejszych kompetencji miękkich aby odnieść sukces -> PRZECZYTAJ

NIE PRZESTAWAJ BYĆ SOBĄ -> PRZECZYTAJ

Polaków nikt nie uczy psychokompetencji - wywiad z Kamilem Zielińskim -> PRZECZYTAJ

Narzędziownik współczesnego człowieka

Psychokompetencje? Bez nich trudno z powodzeniem radzić sobie we współczesnym świecie. Niestety, z jakiegoś powodu nie uczą ich w przedszkolu. Ani w szkole. Ba, takiego przedmiotu nie ma nawet na studiach. Oczywiście poza kierunkami związanymi z psychologią... Nie uczą? Trudno. W takim razie niezbędne kompetencje psychologiczne trzeba zdobyć samodzielnie. Szczęśliwie podręcznik do nauki jest już dostępny. Jak dobrze, że trzymasz go w ręku!

Psychokompetencje to inaczej kompetencje miękkie. Należą do nich między innymi umiejętności: budowania relacji, komunikacyjne, negocjacyjne, myślenia kreatywnego i krytycznego, a także adaptacji do zmieniających się warunków czy rozwiązywania konfliktów. Bez ich opanowania trudno osiągnąć sukces w życiu zawodowym, a i życie prywatne osoby, która jest od nich "wolna", prawdopodobnie nie będzie wyglądało różowo. Dlatego też na kolejnych stronach tej książki jej autor dzieli się wiedzą dotyczącą dziesięciu najważniejszych psychokompetencji i oferuje skuteczne narzędzia ich opanowania ― zarówno na poziomie umiejętności, jak i odpowiednich postaw.

Wstęp

I. Asertywność

II. Autoprezentacja i wystąpienia publiczne

III. Komunikacja

IV. Kreatywność

V. Krytyczne myślenie

VI. Motywacja

VII. Negocjacje

VIII. Wywieranie wpływu i obrona przed manipulacją

IX. Zarządzanie sobą w czasie

X. Zarządzanie sobą w stresie

Bibliografia i netografia

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.

Polub nas na Facebooku