• Na drodze do sukcesu. Podążaj ścieżką wyznaczoną przez prekursora rozwoju osobistego

Kto inny, jeśli nie Napoleon Hill, mógłby wiedzieć lepiej, że sukces znajduje się w zasięgu każdego z nas - również Twoim? Jego przykład - człowieka urodzonego w ubogiej rodzinie, który własnym wysiłkiem zapracował na miano prekursora i twórcy koncepcji rozwoju osobistego - dowodzi, że przy odpowiednim podejściu można osiągnąć swoje cele. Zainspiruj się życiem, a także poradami i wskazówkami Napoleona Hilla zawartymi w tej książce. To zbiór esejów uczniów i współpracowników Napoleona Hilla. Ujęte w ich tekstach spostrzeżenia, wskazówki i cytaty to cenne źródło wiedzy i inspiracji, które pomoże Ci w rozwoju osobistym, realizacji planów i celów, wreszcie osiągnięciu sukcesu finansowego i zawodowego. To uniwersalna pozycja, do której możesz wracać zawsze, gdy poczujesz taką potrzebę - gwarantujemy, że za każdym razem wyniesiesz z lektury cenną wiedzę i nowe wartości! Książka zawiera: eseje uczniów i współpracowników Napoleona Hilla dotyczące szeroko pojętego rozwoju osobistego praktyczne wskazówki ułatwiające realizację celów sposoby na czerpanie z życia satysfakcji metody skutecznego rozwiązywania problemów informacje na temat budowania motywacji porady dla przedsiębiorców, menadżerów, sprzedawców

Podtytuł Na drodze do sukcesu. Podążaj ścieżką wyznaczoną przez prekursora rozwoju osobistego
Autor Napoleon Hill (Author), Entrepreneur Media (Editor), Don Green (Foreword)
Rok wydania 2022
Oprawa Twarda
Format 140x208
Stron 216
Wydawnictwo OnePress
49.00 34.30
Do końca promocji pozostało:
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
33.32
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
ISBN 978-83-283-9568-8
Kto inny, jeśli nie Napoleon Hill, mógłby wiedzieć lepiej, że sukces znajduje się w zasięgu każdego z nas - również Twoim? Jego przykład - człowieka urodzonego w ubogiej rodzinie, który własnym wysiłkiem zapracował na miano prekursora i twórcy koncepcji rozwoju osobistego - dowodzi, że przy odpowiednim podejściu można osiągnąć swoje cele. Zainspiruj się życiem, a także poradami i wskazówkami Napoleona Hilla zawartymi w tej książce.

To zbiór esejów uczniów i współpracowników Napoleona Hilla. Ujęte w ich tekstach spostrzeżenia, wskazówki i cytaty to cenne źródło wiedzy i inspiracji, które pomoże Ci w rozwoju osobistym, realizacji planów i celów, wreszcie osiągnięciu sukcesu finansowego i zawodowego. To uniwersalna pozycja, do której możesz wracać zawsze, gdy poczujesz taką potrzebę - gwarantujemy, że za każdym razem wyniesiesz z lektury cenną wiedzę i nowe wartości!

Książka zawiera:

eseje uczniów i współpracowników Napoleona Hilla dotyczące szeroko pojętego rozwoju osobistego
praktyczne wskazówki ułatwiające realizację celów
sposoby na czerpanie z życia satysfakcji
metody skutecznego rozwiązywania problemów
informacje na temat budowania motywacji
porady dla przedsiębiorców, menadżerów, sprzedawców
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.

Polub nas na Facebooku