• Elastyczne nawyki. Jak kształtować dobre nawyki w życiu pełnym zmian

Nawyki mogą niepostrzeżenie ułatwić wszystko, co wymaga systematyczności: zdobycie pięknej sylwetki, zdrowe odżywianie się, nauczenie się nowego języka. Wystarczy tylko świadomie wybrać i wypracować mądre zachowania. Wymaga to włożenia pewnego wysiłku w wykształcenie nowego nawyku. Jest to dość proste, jeśli każdy dzień wygląda podobnie. Co jednak zrobić, jeśli codziennie trzeba stawiać czoła zmieniającej się rzeczywistości? Jak utrzymać dobre nawyki podczas życiowych zawirowań, kiedy wydaje się, że w żaden sposób nie pasują do nowych warunków? Dzięki tej książce przekonasz się, że można ukształtować elastyczne nawyki i że są one naprawdę trwałe. Poznasz metodę inteligentnych nawyków, które mogą zmieniać formę i dopasowywać się do zmiennej intensywności życia. Okażą się niezastąpione dla każdego, kto musi prowadzić wysoce nieregularny tryb życia, często zmienia rozkład dnia czy wciąż podróżuje. Inteligentne nawyki przetrwają nawet ciężkie dni, kiedy najmniejszy wysiłek wydaje się niemożliwy do wykonania. Są też świetną strategią dla każdego, kogo męczy mozolne wypracowywanie dobrych nawyków: okazuje się, że pozwalają na osiąganie szczytów możliwości i realizację najśmielszych celów - i to z poczuciem wyzwalającej radości! Z książki dowiesz się, jak: czerpać ze źródeł motywacji mądrze wybierać nawyki i kształtować je w inteligentny sposób zdobyć dzięki nawykom szczyty swoich ambicji i uniknąć bolesnych porażek osiągnąć nowe poziomy elastyczności realizować wszystkie cele z wolnością w sercu i bez wysiłku Inteligentna elastyczność: miej to w nawyku!

Podtytuł Elastyczne nawyki. Jak kształtować dobre nawyki w życiu pełnym zmian
Autor Stephen Guise
Rok wydania 2022
Oprawa Miękka
Format 140x208
Stron 264
Wydawnictwo Sensus
49.00 34.30
Do końca promocji pozostało:
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
33.32
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
ISBN 978-83-283-7786-8
Nawyki mogą niepostrzeżenie ułatwić wszystko, co wymaga systematyczności: zdobycie pięknej sylwetki, zdrowe odżywianie się, nauczenie się nowego języka. Wystarczy tylko świadomie wybrać i wypracować mądre zachowania. Wymaga to włożenia pewnego wysiłku w wykształcenie nowego nawyku. Jest to dość proste, jeśli każdy dzień wygląda podobnie. Co jednak zrobić, jeśli codziennie trzeba stawiać czoła zmieniającej się rzeczywistości? Jak utrzymać dobre nawyki podczas życiowych zawirowań, kiedy wydaje się, że w żaden sposób nie pasują do nowych warunków?

Dzięki tej książce przekonasz się, że można ukształtować elastyczne nawyki i że są one naprawdę trwałe. Poznasz metodę inteligentnych nawyków, które mogą zmieniać formę i dopasowywać się do zmiennej intensywności życia. Okażą się niezastąpione dla każdego, kto musi prowadzić wysoce nieregularny tryb życia, często zmienia rozkład dnia czy wciąż podróżuje. Inteligentne nawyki przetrwają nawet ciężkie dni, kiedy najmniejszy wysiłek wydaje się niemożliwy do wykonania. Są też świetną strategią dla każdego, kogo męczy mozolne wypracowywanie dobrych nawyków: okazuje się, że pozwalają na osiąganie szczytów możliwości i realizację najśmielszych celów - i to z poczuciem wyzwalającej radości!

Z książki dowiesz się, jak:

czerpać ze źródeł motywacji
mądrze wybierać nawyki i kształtować je w inteligentny sposób
zdobyć dzięki nawykom szczyty swoich ambicji i uniknąć bolesnych porażek
osiągnąć nowe poziomy elastyczności
realizować wszystkie cele z wolnością w sercu i bez wysiłku
Inteligentna elastyczność: miej to w nawyku!

Wprowadzenie 5Część I. Śmierć brakowi elastyczności, niech żyje wolność! 14

1. Płynne życie, sztywne cele 16
2. Potęga wolności 24
Część II. Elastyczność i giętkość 32

3. Elastyczność to siła 34
4. Nowy wymiar elastyczności 41
Część III. Motywacja uaktywnia się przez wybór 54

5. Przełom w motywacji 56
6. Kotwiczenie celu dla wielopoziomowych korzyści 66
Część IV. Mądrzejsza strategia, lepsze wyniki 82

7. Projekt strategii i systemu 84
8. Konsekwencje wyboru 103
Część V. Elastyczne nawyki: pełne wdrożenie 120

9. Elastyczne nawyki w siedmiu prostych krokach 122
10. Zaawansowane strategie i taktyki 165
11. Jak codziennie odnosić sukcesy z elastycznymi nawykami 179
12. Wnioski 205
Elastyczne nawyki - przewodnik po produktach 217

Kalendarz śledzenia elastycznych nawyków 219
Plakat Elastyczne nawyki 2.0 231
Plakat nawyku interaktywnego (edycja limitowana) 245
Gwiazda nawyku 253
Podziękowania 259

Inne książki Stephena Guise'a 260

Przypisy 261

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.

Polub nas na Facebooku